De ukIQ vestigingen

1

Regio Gouda
mail naar:
lilian@ukiq.nl
of
nuccia@ukiq.nl

2

Regio Enschede
mail naar:
annelies@ukiq.nl

3

Regio Zoetermeer
mail naar:
zoetermeer@ukiq.nl

4

Regio Krimpen a/d IJssel
mail naar: veerle@ukiq.nl

5

Regio West Brabant
mail naar:
marjolijn@ukiq.nl

6

Regio Hazerswoude-Rijndijk
mail naar:
cilleke@ukiq.nl

7

Regio Hollands Kroon
mail naar:
gonda@ukiq.nl

8

Regio Rijnsburg
mail naar:
paula@ukiq.nl

9

Regio Nijmegen
mail naar:

claudiaoverdijk@ukiq.nl

10

Regio Oudewater
mail naar:
jolanda@ukiq.nl

11

Regio Utrecht-Lunetten
mail naar:
chiara@ukiq.nl
of
nuccia@ukiq.nl

12

Regio Buitenpost
Mail naar:
aline@ukiq.nl

13

Regio Dordrecht
mail naar:
suzanne@ukiq.nl

14

Regio Goeree-Overflakkee
Mail naar:
caroline@ukiq.nl

15

Regio Nijkerk
mail naar:
sandra@ukiq.nl

16

Regio Wateringen
mail naar:
emily@ukiq.nl

17

Regio Rotterdam Bergschenhoek
mail naar:
kirsten@ukiq.nl

18

Regio Emmen
mail naar:
katja@ukiq.nl

19

Regio Waalwijk
Mail naar:
brigitte@ukiq.nl

20

Regio Vianen
Mail naar:
ana@ukiq.nl

21

Regio Den Haag/Delft
Mail naar:
monica@ukiq.nl

22

Regio Weert
Mail naar:
chrisje@ukiq.nl

Woont u in de regio Buitenpost dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Aline Oving. Voor meer informatie, neem gerust contact op met aline@ukiq.nl

Woont u in de regio Den Haag/Delft dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Monica Csizmarik. Momenteel is deze groep niet beschikbaar. Voor meer informatie, neem gerust contact op met monica@ukiq.nl

Woont u in de regio Dordrecht dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Suzanne Zijderveld. Momenteel is deze groep niet beschikbaar. Voor meer informatie, neem gerust contact op met suzanne@ukiq.nl

Woont u in de regio Emmen dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Katja Scheffer-van Wijnen. Voor meer informatie, neem gerust contact op met katja@ukiq.nl

Woon u in de regio Enschede dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Annelies Fokkinga. Voor meer informatie, neem gerust contact op met annelies@ukiq.nl

Woont u in de regio Gouda dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Lilian van der Poel-de Schipper. Voor meer informatie, neem gerust contact op met lilian@ukiq.nl of nuccia@ukiq.nl

Woont u in de regio Hazerswoude-Rijndijk dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Cilleke van Gijzen-Markslag. Voor meer informatie, neem gerust contact op met cilleke@ukiq.nl

Woont u in de regio Hollands Kroon  dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Gonda Landman. Voor meer informatie, neem gerust contact op met gonda@ukiq.nl

Woont u in de regio Krimpen a/d IJssel dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Veerle Verheij. Voor meer informatie, neem gerust contact op met veerle@ukiq.nl

Woont u in de regio Nijmegen dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Claudia Overdijk. Voor meer informatie, neem gerust contact op met claudiaoverdijk@ukiq.nl

Woont u in de regio Nijkerk dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Sandra de Bruijn. Voor meer informatie, neem gerust contact op met sandra@ukiq.nl

Woont u in de regio Oudewater dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Jolanda Duran-Both. Voor meer informatie, neem gerust contact op met jolanda@ukiq.nl

Woont u in de regio Rijnsburg dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Paula van Bekkum. Voor meer informatie, neem gerust contact op met paula@ukiq.nl

Woont u in de regio Utrecht-Lunetten dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialisten Chiara van der Poel en Nuccia van der Poel. Voor meer informatie, neem gerust contact op met chiara@ukiq.nl of nuccia@ukiq.nl

Woont u in de regio Vianen dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Ana Bonouvrié. Voor meer informatie, neem gerust contact op met ana@ukiq.nl

Woont u in de regio Waalwijk dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Brigitte van Hedel. Voor meer informatie, neem gerust contact op met brigitte@ukiq.nl

Woont u in de regio Weert dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Chrisje Kalthoff. Voor meer informatie, neem gerust contact op met chrisje@ukiq.nl

Woont u in de regio West Brabant dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Marjolijn Verhaar. Voor meer informatie, neem gerust contact op met marjolijn@ukiq.nl

Woont u in de regio Zoetermeer dan is er een ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Nadya Arabi en onder leiding van ukIQ specialist Maaike Blomsma. Voor meer informatie, neem gerust contact op met zoetermeer@ukiq.nl.

Binnenkort ook in

Woont u in de regio Bergschenhoek dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Kirsten Stahl. Voor meer informatie, neem gerust contact op met kirsten@ukiq.nl

Woont u in de regio Goeree-Overflakkee dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Caroline van Lenten. Voor meer informatie, neem gerust contact op met caroline@ukiq.nl

Woont u in de regio Tilburg dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Marion van den Heuvel. Voor meer informatie, neem gerust contact op met ukiq@ukiq.nl

Woont u in de regio Wateringen dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Emily van Turnhout-Cancedda. Voor meer informatie, neem gerust contact op met emily@ukiq.nl