4
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
1

Regio Gouda
Lilian van der Poel-de Schipper: lilian@ukiq.nl

2

Regio Zeewolde
Claudia Benmesahel-Kruidbos: claudia@ukiq.nl

3

Regio Enschede
Annelies Fokkinga: annelies@ukiq.nl

4

Regio Utrecht
Astrid Stam: astrid@ukiq.nl

5

Regio Zoetermeer

nadya arabi: nadya@ukiq.nl

6

Regio Krimpenerwaard

veerledenhartogh: veerle@ukiq.nl

7

Regio Rotterdam

Jente van der Woude: jente@ukiq.nl

8

Regio Barendrecht

brenda@ukiq.nl

9

Regio West Brabant

Marjolijn Verhaar  marjolijn@ukiq.nl

10

Regio Venray

Sylvia Maas- Neuen  sylvia@ukiq.nl

11

Regio Hazerswoude-Rijndijk
Cilleke Van Gijzen-Markslag: cilleke@ukiq.nl

12

Regio Hollands Kroon
Gonda Landman: gonda@ukiq.nl

13

Regio Utrecht

Ruby Polthoven: ruby@ukiq.nl

14

Regio Alblasserwaard

Alienke Rover- Zonnenberg: alienke@ukiq.nl

15

Regio Ede

Corianne van Dam: corianne@ukiq.nl

16

Regio Leidschendam

Louise Don: louise@ukiq.nl

17

Regio Rijnsburg

Paula Hoek: paula@ukiq.nl

18

Regio Nijmegen

Claudia Overdijk claudiaoverdijk@ukiq.nl

19

Regio Voorschoten

Dominique Miedema: dominque@ukiq.nl

20

Regio Oudewater
jolanda@ukiq.nl

De ukIQ vestigingen

Woont u in de regio Barendrecht dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Brenda Lagendijk-Ruybroek. Voor meer informatie, neem gerust contact op met brenda@ukiq.nl

Woont u in de regio Leidschendam dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Louise Don. Voor meer informatie, neem gerust contact op met louise@ukiq.nl

Woont u in de regio Zoetermeer dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Nadya Arabi. Voor meer informatie, neem gerust contact op met nadya@ukiq.nl

Woon u in de regio Enschede dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Annelies Fokkinga. Voor meer informatie, neem gerust contact op met annelies@ukiq.nl

Woont u in de regio Gouda dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Lilian van der Poel-de Schipper. Voor meer informatie, neem gerust contact op met lilian@ukiq.nl

Woont u in de regio Zeewolde dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Claudia Benmesahel-Kruidbos. Voor meer informatie, neem gerust contact op met claudia@ukiq.nl

Woont u in de regio Utrecht dan is er de ukIQ groep onder leiding van  ukIQ specialisten Astrid Stam en. Voor meer informatie, neem gerust contact op met astrid@ukiq.nl

Woont u in de regio Krimpenerwaard of Capelle a/d IJssel dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Veerle den Hartogh. Voor meer informatie, neem gerust contact op met veerle@ukiq.nl

Woont u in de regio West Brabant dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Marjolijn Verhaar. Voor meer informatie, neem gerust contact op met marjolijn@ukiq.nl

Woont u in de regio Venray dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Sylvia Maas-Neuen. Voor meer informatie, neem gerust contact op met sylvia@ukiq.nl

Woont u in de regio Hazerswoude-Rijndijk dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Cilleke van Gijzen-Markslag. Voor meer informatie, neem gerust contact op met Cilleke@ukiq.nl

Woont u in de regio Hollands Kroon  dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Gonda Landman. Voor meer informatie, neem gerust contact op met gonda@ukiq.nl

Woont u in de regio Utrecht dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Ruby Polthoven. Voor meer informatie, neem gerust contact op met ruby@ukiq.nl

Woont u in de regio Alblasserwaard dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Alienke de Rover- Zonnenberg. Voor meer informatie, neem gerust contact op met alienke@ukiq.nl

Woont u in de regio Ede dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Corianne van Dam. Voor meer informatie, neem gerust contact op met corianne@ukiq.nl

Woont u in de regio Voorschoten dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Dominique Miedema. Voor meer informatie, neem gerust contact op met dominique@ukiq.nl

Woont u in de regio Nijmegen dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Claudia Overdijk. Voor meer informatie, neem gerust contact op met claudiaoverdijk@ukiq.nl

Woont u in de regio Rijnsburg dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Paula Hoek. Voor meer informatie, neem gerust contact op met paula@ukiq.nl

Woont u in de regio Oudewater dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Jolanda Duran-Both. Voor meer informatie, neem gerust contact op met jolanda@ukiq.nl