1

Regio Gouda
Lilian van der Poel-de Schipper: lilian@ukiq.nl

2

Regio Zeewolde
Claudia Benmesahel-Kruidbos: claudia@ukiq.nl

3

Regio Enschede
Annelies Fokkinga: annelies@ukiq.nl

4

Regio Utrecht
Astrid Stam: astrid@ukiq.nl

Ruby Pothoven: ruby@ukiq.nl

5

Regio Lent

yvonne abrahams: yvonne@ukiq.nl

6

Regio Zoetermeer

nadya arabi: nadya@ukiq.nl

7

Regio Krimpenerwaard

veerledenhartogh: veerle@ukiq.nl

8

Regio Rotterdam

Jente van der Woude: jente@ukiq.nl

9

Regio Barendrecht

brenda@ukiq.nl

10

Regio Huizen

ellis@ukiq.nl

De ukIQ groepen

Woont u in de regio Barendrecht dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Brenda Lagendijk-Ruybroek. Voor meer informatie, neem gerust contact op met brenda@ukiq.nl

Woont u in de regio Rotterdam dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Jente van der Woude. Voor meer informatie, neem gerust contact op met jente@ukiq.nl

Woont u in de regio Zoetermeer dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Nadya Arabi. Voor meer informatie, neem gerust contact op met nadya@ukiq.nl

Woont u in de regio Lent dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Yvonne Abrahams. Voor meer informatie, neem gerust contact op met yvonne@ukiq.nl

Woon u in de regio Enschede dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Annelies Fokkinga. Voor meer informatie, neem gerust contact op met annelies@ukiq.nl

Woont u in de regio Gouda dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Lilian van der Poel- de Schipper. Voor meer informatie, neem gerust contact op met lilian@ukiq.nl

Woont u in de regio Zeewolde dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Claudia Benmesahel-Kruidbos. Voor meer informatie, neem gerust contact op met claudia@ukiq.nl

Woont u in de regio Utrecht dan is er de ukIQ groep onder leiding van  ukIQ specialisten Astrid Stam en Ruby Pothoven. Voor meer informatie, neem gerust contact op met astrid@ukiq.nl

Woont u in de regio Krimpenerwaard of Capelle a/d IJssel dan is er de ukIQ groep onder leiding van ukIQ specialist Veerle den Hartogh. Voor meer informatie, neem gerust contact op met veerle@ukiq.nl

Woont u in de regio Huizen dan is er de ukIQ groep Peuterschool
‘t Startblok onder leiding van ukIQ specialist Ellis Wessels-Kessens. Voor meer informatie, neem gerust contact op met ellis@ukiq.nl

Spring naar toolbar